Cestovatelské přednášky baví studenty i vychovatele

Proč koukat v televizi na Toulavou kameru, když si můžete popovídat přímo s aktéry akce? Na světě je nespočet skvělých míst a tisíc lidí rovná se tisíc zážitků.

Tomáš s partou dalších 6ti lidí na přelomu léta 2014 procestoval napříč jižní Norsko.  Dal do kupy fotky, videa a rozhodli jsme se, že obohatíme svět také o pár jeho zážitků.

Posluchače jsme zkusili oslovit na domovech mládeže středních škol. Jako bývalí intráci víme, že večery na internátu se můžou pěkně táhnout, tak proč je nezpestřit mladší generaci něčím zajímavým.

A ohlasy jsou skvělé. Vězte, že bavit hodinu puberťáky není žádná sranda a nervozita je namístě. Musím ale s radostí říct, že se nám podařil program skvěle vypilovat.

Ostatně, reference mluví sami za sebe :)

„Na přednášce oceňujeme kreativitu, velmi záživný a pestrý výklad, vtipně i poučně zpracovanou prezentaci.“

– Evgenia Huterová | DM SSAMP Krnov

… a dokonce jsme si vysloužili i diplom :)

Přednáška Norsko


Zaujali jsme vás a chtěli byste přednášku také u vás na škole, ve firmě, nebo na soukomé akci? Rádi se s vámi domluvíme na možnostech. Více informací o přednáškách.

Jan Kodl

Jsem majitel a průvodce outdoorové cestovní agentury LaViva travel. Miluju hory a o svých zážitcích píšu zde na blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>