Fotoreport: Pitcha Goggles freestyle jam

Pitcha Goggles freestyle jam. Když mi Goofy na konci února posílal pozvánku na tuhle akci, musel jsem si prvně vygooglit, o co vlastně půjde. Jestli prý dá LaViva nějaký ceny a přijedem se podívat.

No, proč ne? :) Freestyle a nějaké trikování na prkně nebo lyžích mě sice obešlo obloukem, ale rád podpořím lidi, co se rádi mrzačí a pozvu je zas na naše akce. Takže do toho.

Snowpark v Červené Vodě vypadá fakt luxusně. Nejvíc mě zaujalo zakopané auto, které jsem si bohužel nevyfotil. No, respekt všem shaperům, kteří dali park do kupy.

Přesto, že speaker Qěták počastoval všechny tím, jaký jsou sračky a jak se snowboard za 10 let nikam neposunul, za mě jsou to borci a borky. Kluci i holky tam vystřihli spoustu skvělých triků, lítalo se přes hlavu a kouzlili na railech.

Celkem se zúčastnilo asi 30 závodníků, od rána nás masírovala z repráků skvělá hudba, na grilu se točilo maso, pilo se pivko a my se bavili. Potkal jsem se s pár lidmi, který je možný potkat jen na svahu, ukázali jsme se lidem a to šlo…

Jsem rád, že jsem se mohl zapojit a podpořit trochu sportu. Takže za mě palec nahoru a příští rok zase. Peace.


 

Jan Kodl

Jsem majitel a průvodce outdoorové cestovní agentury LaViva travel. Miluju hory a o svých zážitcích píšu zde na blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>